Vetura në shitje Ford Kuga

Kjo veture ka pasur 216 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/02/2020 09:27

10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


12,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 156 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Kuga me dogan 2011,156.000 automatik

shitet ford kuga 4×4
viti prodhimit 2011
i ardhur nga zvicrra
vetura posedon senzora para mbrapa, tempomat,goma te reja dimer , vere me fellne.
165.000 km te sigurta.
ne gjendje perfekte si mbrenda ashtu dhe jasht
Me dogan dhe homologim te paguar.
qmimi 10.500

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit