Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1374 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/03/2020 12:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 195 311 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Gollf6

Shitet Gollf 6 DSG 2.0 i sapo ardhur nga Gjermania me dogan dhe homologim ne gjendje shum tmir


Shpërndaje:

Veturat e fundit