Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 283 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/03/2020 17:50

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 203 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 7, 1.6 TDI, Diesel, Manual.

Golf 7, 1.6 TDI, Diesel, Manual.
- Viti i prodhimit 2014,
- Diesel,
- Senzor parkimi para dhe mbrapa,
- Komanda në timon,
- Tempomat,
- Fellne alumini,
- Dy qelësa,
- 203.000 km të garantuara me libër servisi,

DOGAN DHE HOMOLOGIM TË KRYER.


Shpërndaje:

Veturat e fundit