Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 258 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2020 19:28

5,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


5,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 206 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C3. 1.4 e-HDI. Viti 2010. //.me Dogan Dhe Homologim \\

☎️ tel & Viber +39349180895

Dogane dhe Homologimë te Paguar

Citroen C3.
Motorrin 1.4 HDI.
Viti 10/2010
Km 206.000
Klima Funksionale
Bord kompjuter
Xhama me Rryme
Hollogenka
Goma te Reja
Vetura eshte e importuar nga jashte

Vetur Familjare
Vetur familjare shume ekonomike
Me shpenzime 3.5-4.5 / 100 km
Me nje gjendje te shkelqyer pa asnje investimë
Vetura ka te Paguar :
DOGANEN DHE HOMOLOGIMIM
+ kontroll teknike
MUNDESI EDHE NDRRIMI

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit