Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 459 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/03/2020 09:50

4,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 271 421 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 4 1.9 Tdi

☆.GOLF 4 1.9 TDI. ( I ) TKUQE.
☆.VITI- 2002. ☎️.044-821-325.
☆.KLIMA AC. ☎️.045-954-297.
☆.ABS. ESP.
☆.CENTRALL.AIRBAG.
☆.REGJISTRIM - 3 - MUAJ.
☆.KARRIKA ME NXEMJE.
☆.GOMAT E REJA.
☆.I RUJTUN SI JASHT DHE MRENA.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit