Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 294 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:48:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 2

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 165 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Caddy 1.6 TDI 2011🇩🇪


Shitet : VW Caddy i posa ardhur nga Gjermania 🇩🇪Me Dogan te paguar
Viti 16.08.2011 me te gjitha serviset ne Volsvagen
Me liber Posedon : Ac klima Senzora mbrapa ESP
Bord Computer Dritaret elektrike Radioo Blotuth shum i paster si brenda dhe jasht nje ponar
Tel +38344121651


Shpërndaje:

Veturat e fundit