Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 157 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/03/2020 20:50

1,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

vilson

 • Mitrovicë
 • +38349139118

Shes veturen Peugeot 2.0 HDI

Shes Peugeot 2.0HDI
Posedon:
Vit te prodhimit 2002
Klimatronic
Airbag
Central me Dirigjus
Dritare me rrym
Pasqyre me rrym
4×Gomat e Dimrit te reja
Xenon & Bi-Xenon
Baterin e re
Drita mjeglles
Rks i skaduar etj.
Vetura esht e gatshme per qdo prov Garancion ne Kilometra dhe Dokumenta.
Verejtje: Xhamin e par t krist .

Siguria dhe komoditeti


 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit