Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 917 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2020 23:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 212 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Auto

  • Prishtinë
  • +38344207526

I SHITUR

Shitet dhe nderrohet
Audi A4 2.0 tdi 150ps
Automatik multitronic
Regjistrim rks
Gjendje shum te mir
Prishtine Auto Ch...👍
+383 (044) 207 526
+383 (044) 510 666


Shpërndaje:

Veturat e fundit