Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 282 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:52:43

7,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 218 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf VII TDi Bluemotion

Golf VII 1.6 TDI me I te kuqe bluemotion, viti 2013 model facelift , senzora para dhe prapa, dritat automatike, Navigacioni i madhe, auto hold, pasqyret i palohen gjate mbyllje - elektrike, Bluetooth, asistent per vetfrenim , Tempomati, karrikat me nxemje, Km te garantuara i servisuar me rrype dhembezor me te gjiitha i posa ardhur ne Kosove.
Kontakti vetem ne viber : 045 188 999


Shpërndaje:

Veturat e fundit