Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 105 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2020 21:40

10,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 222 000 KM

Gjendja Vendi
E dëmtuar Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf VI

MARKA  : VW GOLF VI / 2.0 TDI /103 KW/ * MODEL   -MATCH -* * VITI      : 07/ 2012 * * XENON  BI XENON* * LED KSENON BI KSENON* * manuel 6 shpejtsi *  KM       : 222000 ORIGJINALE * *  TEMPO MAT * * AUTO HOLD * * EURO 5 * * KLIM AUTOMATIKE  * * KARRIKA ME NGROHJE * * KOMANDA NE TIMON * * TIMON LEKURE * * MBESHTETSE DORE * * MBYLLJE QENDRORE ME TELEKOMAND* * PASQYRA ME SENZOR * * SENZOR SHIU * * SENZORA TE DRITAVE TE GJATA* * SENZOR PARKIMI PARA DHE MRAPA* * PARK ASIST * * DRITA MJEGULLE * * DRITAT AUTOMATIKE NE KTHESA * * RADIO CD MP3 * * NAVIGACION * * BLUETOOTH* * BANDASH ALUMINI 16 COLL* * DY ÇELËSA * * LIBER SERVISI* *      VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE, DOGAN,  HOMOLOGIM TE KRYER  Kontakt 044193272


Shpërndaje:

Veturat e fundit