Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 836 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/03/2020 00:19

8,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 224 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf VI

VW GOLF VI / 2.0 TDI/140 PS Modeli - MATCH Viti - 2012 Kilometra - 224000 km I Importuar nga Gjermania - Tempomat - Euro 5 - Klime Automatike - Karrika me ngrohje - Komanda ne timon - Pasqyra me senzor - Mbeshtetese dore - Senzor shiu - Senzor parkimi para dhe mbrapa - Park Asist - Drita Mjegulle - Dritat automatike ne kthesa - Radio - CD/AUX - Fellne alumini 17 - Spoilera Fabrikisht - Shiber (Panorame) - Drita Led Xenon Bic Xenon - 2 Çelsa - Liber Servisi - Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer - Pa Dogan Kontakt - 048 193 272 - +383 44 193 272 (viber)


Shpërndaje:

Veturat e fundit