Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 155 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/03/2020 13:52

7,450 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf 5

Shes Golf 5. Sportsvan(karavan)
▶️viti 07.2009
▶️10 muaj regjistrim i posa regjistruar ne RKS
▶️Servisi i vogel posa kryer
▶️ SERVISI I MADH I POSA KRYER 248.XXX KM me faktur deshmi
▶️2.0 - 140ps
▶️6 shpejci
▶️250.xxx km
▶️tempomat
▶️boardkompjuter
▶️Ulset me nxemje
▶️Klimatronik dy zonale
▶️Senzora parkimi para mrapa
▶️Panoram komplet tavani
▶️Radio RC510 touchscren
▶️Kuk terheqese
▶️Goma te reja te dimrit
GOMA TE VERES REZERV
▶️Fellne 16" etj
Shpenzimet shum tvogla
Vetura esht ne gjendje perfekte ska nevoj asnje investim

+38344896765. Tel &viber&whatsapp

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit