Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 156 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/03/2020 13:43

14,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 215 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Audi Q5

Shes Veturen
Audi Q5
3.0 Tdi
Disel
Automatik / tiptronik
Viti 2009
245 ps
Klim dy zonale
Navi
Bord Kompjuter
Radio
Cd
Dvd
Komanda n’timon
Shpejsi n’timon
Lekur
Ulse me nxemje
Gjama elektronik
Panoram
Lleda para dhe mrapa
Xenon
Bi xenon
Cenzora
Tempomat
Airbag
4x4
Esp
Abs
Asr
Ne gjendje shum te mir teknike


Shpërndaje:

Veturat e fundit