Vetura në shitje Seat Altea

Kjo veture ka pasur 744 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:10:48

5,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 266 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Seat Altea DSG

shes Seat Altea 2.0 DSG
103 Kw. 140 Ps
me liber te servisit
1 Pronar
ne gjendje te mire teknike
gurnet e ndrrume mbrapa dhe perpara
pulla ne vollon
gumat e reja
fellnet orginal te seatit
servisimin e krym
servisimin e dsg te krym
rrypim dhembzor te krym
kamera mbrap
xhamat e zi fabrikisht
pasqyret palohen
hipotek nuk eshte
regjistrimi deri ne shtator
ndrrim nuk boj


046-681-869

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit