Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 83 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/03/2020 12:34

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 196 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Rahovec

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf VI

Shes Golf 6 GTD 196mij km i ardhur nga Gjermania 10/2019 me libra te servisit kilometra te garantuara. •Modeli : GOLF 6 GTD •2.0 TDI 170 PS •Klimatronik dy zonale •Drita Bi-xenon •Komanda ne timon •Karrikat GTD origjinal me nxemje •Senzora para dhe mbrapa •Senzor shiut •Pasqyrat me nxemje, palohen •Viti i prodhimit 2010 •Rrypi set i ndruar para 20mij km me garancion Tel : 049-885-091 Viber : 0038649885091


Shpërndaje:

Veturat e fundit