Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 79 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2020 18:48

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 248 169 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pasat 2.0 TDI Automatin 4 Motion 2011

Passat 2.0 TDI Automatik
Viti 2011
4x4
Km 248269 me liber servisi
2 qelsa
Kamer
Sensora para dhe mrapa
Parking pilot
Komanda ne timon
Navigacion
Ulset me nxemje para dhe mrapa
Sensor shiu
Bluetooth
Lleda para dhe mrapa
Per me shume 049528888


Shpërndaje:

Veturat e fundit