Vetura në shitje Opel Calibra

Kjo veture ka pasur 1318 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/05/2020 21:35

2,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 1990

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Opel Calibra 2.0i 8V Benzin Viti 1990 RKS Gjendje PERFEKTE

Opel Calibra 2.0i 8V(Benzin fabrikisht) me 5 Shpejtësi.Ngjyra e kuqe Viti 1990,i regjistruar RKS deri në Dhjetor 2020.

posedon:
-Shiber elektronike (funksionale)
-Timonin hidraulik
-5 shpejtësi
-Radio CD 
-Pasqyret elektrike 
-2 dyer
-2 qelsa
-Fellne 15
-etj etj.

Vetura gjindet në Prishtinë dhë është në gjendje shum shum të mir.Vlen të cekët nuk është hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Xhama me ngrohje

  •  Spoilerë

  •  CD

  •  Fellne

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit