Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 47 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2020 15:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Touran

Shitet taurani i ardhur nga Zvicrra, eshte ne gjendje perfekte dhe shume i ruajtur.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit