Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 105 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2020 21:12

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 179 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Tiguan 2.0 TDI Automatik 4 Motion

Tiguan 2.0 TDI 4 Motion
✅Viti 2010
✅Km 260167
✅Navigacion
✅Kamer
✅Parking sensora
✅Park pilot
✅Komanda ne timon
✅F1
✅Aux Bt Audio SD card
✅OFF Road
✅Liber servisi
✅I doganuar dhe regjistruar RKS
✅Regjistrimi i pare RKS
✅Sensor shiu
✅Per me shume 049528888


Shpërndaje:

Veturat e fundit