Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1375 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/03/2020 10:46

13,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 226 489 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4

Audi A4 ne gjendje perfekte , me te gjitha opcionet, e mirembajtur me te gjitha nevojat dhe serviset.
Gomat e veres me fellne 19
Gomat e dimrit me fellne 17


Shpërndaje:

Veturat e fundit