Vetura në shitje Peugeot 5008

Kjo veture ka pasur 429 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/03/2020 19:29

6,500 EUR

(Çmimi)


7,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet /Ndrrohet Peugeot 5008

PEUGEOT 5008 2.0 16W DIESEL
MODEL 2011


KLIM FUNKSIONALE
XHAMA ME RRYM
CENTRAL ABS
SERVO AIRBAG
VITI PRODHIMIT 2011
ESP BORD KOMPJUTER
MUNDSI NDRRIMI

Regjestrim i par ne kosov edhe 10 muaj ,edhe kartonin e gjelbert serviset e kryra eshte gjendje shum tmir vetem deren mbrapa dhe braniki mbrapa kan nevoj per ngjyrosje ne kete gjendje ka ardh nga Franca.
Kontrata e shitjes mund te behet pa problem nuk eshte hipotek.

Per info ☎️ 049699618 / 049396248 +Viber


Shpërndaje:

Veturat e fundit