Vetura në shitje Toyota Yaris

Kjo veture ka pasur 63 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2020 14:19

7,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
1398 cm³ 94 288 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Norvegji

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Toyota Yaris 2012 1.4 D-4D

Shitet vetura Toyota Yaris Viti 2012

94.288 km. kalune.

Manuell me 6 shpejtci.

Krejt servisat kryne ne servisin e Toyotes ne Norvegji

Ne gjendje shum tmir.

7.000 euro pa dogan.

Nese o dikush interessune munet te kontakton ne Facebook ose telefon.

Numri: 0047 90250565

Per momentin osht vetura ne Norvegji, munet mu pru ne Kosov per nje kohe shkurt.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS


Shpërndaje:

Veturat e fundit