Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 764 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2020 15:49

2,950 EUR

(Çmimi)


2,950 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 25 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Opel Astra 1.7 dizell 2000 6muaj rks

Shitet Opel Astra 1.7 Dti

i Regjistruar deri Me 01.10.2020

Viti i Prodhimit 2000/2001

Ngjyra e Hirit Metalike

Vetura Esht Shum e Mir Dhe e Mirmbajtur

Ka Nje Interjer shum e Paster

i Servisuar Gjithmon Me rregullt.

\Perkthimi behet Meniher Nuk Esht ndonje Hipotek


`Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike
Motorri 1.7Dti ne gjendje prefekte ka start te jashtzakonshem. Tshpejt
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata me Shpenzime max dhe Minimale 6L./100Km


Bateria ere e vendosur
Vetura posedon gomat e Mira Me Fellne
Katakteristikat:
-RAdio Klim Funksionale
-Airbag
-Centrall
-Hidraulik
-Xhamat Elektro
-Karrikat me rregullim-Bezat Rekario.
Gjindemi ne Prishtin1


Shpërndaje:

Veturat e fundit