Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 535 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/03/2020 17:47

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 216 122 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf VI 2.0TDI -DSG

VW Golf VI 2.0TDI -DSG
; Highline model
; Automatik -DSG
; 103kw-140ps
; Viti i prodhimit 09/2010
; Navigation system
; Komanda ne timon
; Tempomat
; Sensora para-prapa
; Fellne r16 me goma te reja
; 216122 km
; Posedon librin e servisit
; Vetura ka te paguar doganen dhe homologimin
; Garantojme per kilometra te vetures dhe mosaksidente.
045888027
045888104


Shpërndaje:

Veturat e fundit