Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 493 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/03/2020 17:47

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 125 166 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf VI Plus -DSG

VW Golf VI plus -DSG
;125166km
;Highline model
;Automatik -DSG
;Viti i prodhimit 09/2011
;Navigation system
;Start-stop system, nxemje ne karrika,komanda ne timon, tempomat ,sensora para-prapa
;Posedon librin e servisit me gjitha serviset e evidentuara
;Fellne r16 me goma te reja
;Vetura posedon doganen e paguar
Garantojme per kilometra te vetures dhe mosaksidente.
045888104
045888027


Shpërndaje:

Veturat e fundit