Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 674 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/03/2020 21:39

5,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 258 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen

Shes opel vektra c 3.0 GTS dizell full extra +cip
Ne gjendje perfekte
E perdorur vetem nga nje dor qe nga viti 2014
E ardhur nga zvicrra

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit