Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 260 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/05/2020 18:41

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 153 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suharekë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel corsa

Shes veturen opel corsa vitit 2009 1.3 Diesel ECO FLEX
posedon senzora mbrapa
Klim
Gjamat elektronik
Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje investim

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Senzorë parkimi

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  CD

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit