Vetura në shitje Mercedes-Benz B 180

Kjo veture ka pasur 49 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/05/2020 23:03

4,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
180 cm³ 201 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Durrës

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes benz b class 2009

Shitet b class viti 2009 ne gjendje perfekte ,shume ekonomike e paisur me targa deri ne tetor 2020.Shitet per arsye emigrimi

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit