Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 27 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/05/2020 23:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 148 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pjes per opel (meriva Astra etj)

Kemite gjitha pjeset per opel meriva dhe astra benzin dhe gjith motorrin me vetem 148.000km me liber servisi me grancion per me shum ne numer te telfonit(viber+38348537508 wahtsapp +37745537508)


Shpërndaje:

Veturat e fundit