Vetura në shitje Mercedes-Benz S 320

Kjo veture ka pasur 117 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/05/2020 22:34

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 278 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes S 320

Mercedes S320 viti 2007 RKS vetura posedon senzor parkingu para dhe mas terheqje te dyrve butona ne timon shpejcit ne timon navi tel dvd karrikat me nxemje full opcion per me shum info +38344799710


Shpërndaje:

Veturat e fundit