Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 372 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2020 14:29

13,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 83 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A3 , 1.6 Tdi Me 83.000 km viti 27.12.2014 me dogan

#Audi A3 , 1.6 TDI
Marshi-Manual
Viti prodhimit -27.12.2014
Km e kaluara-83.000 Km
Qmimi-13,400 EURO
Me dogan ne rks (regjistrimi pare)
Vetura posedon:
Start/stop sistem
Ulese me nxemje
Senzora para dhe mbrapa
Navigacion,usd,cd
Dritat led mbrapa
Pasqyre paluese automatike
Felle speciale 17
Me liber te servisit ne detaje( i gjithe serviset sapo te perfunduara) etj.
044 433 660
045 553 387

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit