Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 1331 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2020 14:35

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 234 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 4 1.9 TDI 2003 OQEAN

Golf 4 1.9 TDI (i te kuqe)
RKS i skaduar
DIESEL
74KW - 101PS
Modeli: OQEAN
Viti i prodhimit 2003
Kilometra: 234mije
ESP
Klime AC
Xhama me rryme
Pasqye me rryme
Karrika me nxemje
Vullan 3sh
Drita mjegulle/halogene
Mbeshtetse dore
Fellne 17 me goma te reja
Bandasha 15 me goma dimri te reja
Muzike Ekstra...ejt

Vlen te ceket .. vetura eshte ardh nga Gjermania ne vitin 2017 Nje pronare ne Kosove
Qe 2 vite e gjys gjendet ne Kosove
1 pronare ne Kosove > ne emer timin
Posedoj komplet dokumentacion e importit.

Hipotek nuk eshte perkthimi behet menjeher.

Tel: +383 49 517 300 Viber
Tel: +383 45 515 353 Viber

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit