Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 748 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/05/2020 17:37

6,700 EUR

(Çmimi)


6,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1999 cm³ 217 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 5 1.9 vit 2009

Golf 5 automatik dsg 1.9 viti 2009 qe 5 muj i doganum emer tem bajm e ndrim
Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:


Veturat e fundit