Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 374 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2020 21:37

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 154 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suharekë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Corsa

Shes veturen Opel corsa 2009 1.3 Diesel ECO FLEX
vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnje investim

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit