Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 128 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/05/2020 20:50

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT 3c 2.0 TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE FULL OPSION -2008

PASSAT 3C 2.0 TDI MOTORR TE GOLF 6 FABRIKISHT
AUTOMATIK TIPTRONIK DSG
VITI 2008 MODELI 2009
HIGHLINE
KLIMATRONIK
NAVIGACION
ULSE NXEMJE
TEMPOMAT
BORD COMPJUTER
KOMANDA NE TIMON ULSE ELEKTRONIKE
SENZOR PASQYRE SENZOR SHIU
FELLNE TE REJA GOMA TE REJA
REGJISTRIM 1 VIT
I SERVISUAR PARA 1000 KM RRYPI ULSE FILTERA ZAMAJCI KORPA LLAMELLA KOMPLET SERVISI
045 209 616 +38345209616
Auto Salloni NIKU Milloshevë

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit