Vetura në shitje Citroën DS5

Kjo veture ka pasur 171 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/05/2020 15:45

11,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 205 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Citroën DS5

Shes Veturen
Citroën DS5
2.0 Hdi
Disel
Hybrid
4x4
Viti 2013
Klim dy zonale
Navi
Bord kompjuter
Komanda n’timon
Shpejsi n’timon
Radio
Cd
Dvd
Ulse me nxemje
Gjama elektronik
Tempomat
Airbag
Cenzora para dhe mrapa
Kamer
Xenon
Bi xenon
Esp
Abs
Asr
Ne gjendje shum te mir teknike


Shpërndaje:

Veturat e fundit