Vetura në shitje Hyundai Santa Fe

Kjo veture ka pasur 41 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/05/2020 23:23

35,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 50 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Hyundai

Hyundai Santa Fe 2018
2.2 Diesel 4x4
50.000 km

ABS (Anti Lock Brake System)
ESS (Emergecy Stop Signal)
ESC (Electronic Stabilty Control)
DBC (Downhill Brake Control)
BAS (Brake Assistant System)
HAC (Hillstart Assist Control)
VSM (Vehicle Stabiltiy Management)
Mbyllje qendrore me telekomand
Pasqyret e jashtme me ngrohje
Llogarites i rrugeve
Led pozicionet para
Ulset e pasme me palosje 60:40
Navitation (int 8.0)
Sistem i zerimit KRELL
AEB (Autonomous Emergency Braking)
BCA (Dektektimi i kendit te vdekur)
LKAS (Sistemin per vozitje brenda korsis)
AVM (Kamere 360shkalle)
Wireless Charger
Bluetooth
Ulset lekure me ngrohje dhe ftohje
Full panoram
Timoni me ngrohje


Shpërndaje:

Veturat e fundit