Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 662 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:30:41

4,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 230 415 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Polo 1.4 Tdi

☆.POLO 1.4 TDI .
☆.VITI - 2006. ☎️.044-821-325.
☆.KLIMA A/C. ☎️.045-954-297.
☆.ABS ESP.
☆.AIRBAG.CENTRAL.
☆.REGJISTRIM - 10 - MUAJ.
☆.GJAMA ELEKTRONIK.
☆.PASQYRE ELEKTRONIKE.
☆.GOMAT E REJA.
☆.I RUJTUN SI JASHT DHE MRENA.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit