Vetura në shitje Mercedes-Benz E 350

Kjo veture ka pasur 791 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/05/2020 23:25

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3500 cm³ 215 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes E 350 CDI Avangarde full extra

Mercedes E350 cdi
Avangarde
Posedon
Klima tronik
Tempo mat
Bord kompiuter
Ulse lekur
Ulse me nxemje
Shiber
Navigacion
Dvd
Drita xenon big xenon
Drita te kthesave
Drita lled para dhe mbrapa
Fellne me goma te reja te dimrit
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit