Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 202 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:19:45

11,000 EUR

(Çmimi)


11,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 216 115 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010 PANARAM ME DOGAN

SHES APO NRROJ VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION ME DOGAN TE PAGUAR VITI I PRODHIMIT 2010 POSEDON : KOMANDA NE TIMON , ULSE ME NXEMJE , PANARAMA, DRITA XENON BI-XENON , AUTO HOLD , START-STOP DHEZET PA QELS AUTO PARKING , OF ROAD , AUX , FELLNE ME GOMA TE REJA , KUK PER RIMORKIO ETJ PER MA SHUM INFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit