Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 112 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2020 09:10

7,500 EUR

(Çmimi)


7,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 212 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 1.6 TDI DSG 2013 MATCH ME DOGAN TE PAGUAR

SHES APO NRROJ VW GOLF 1.6 TDI DSG 2013 MATCH ME DOGAN TE PAGUAR I POSAARDHUR NGA GJERMANIA POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG MODEL MATCH AUTOMATIK DSG KOMANDA NE TIMON ETJ PER MA SHUM INFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Mbyllje qendrore

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit