Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 111 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2020 09:20

5,400 EUR

(Çmimi)


5,400 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 181 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR

SHES APO NRROJ OPEL CORSA 1.3 CDTI VITI I PRODHIMIT 2010 I POSAARDHUR NGA GJERMONIA DHE I DOGANUAR POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG ULSE ME NXEMJE NE GJENDJE SHUM TE MIR PER MA SHUM INFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Immobilizer

  •  Xhama me ngrohje

  •  Mbyllje qendrore

  •  Matt


Shpërndaje:

Veturat e fundit