Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 122 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2020 09:04

2,700 EUR

(Çmimi)


2,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2002

SHES APO NNROJ OPEL CORSA 1.4 BENZIN VITII PRODHIMIT 2002 POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG GJAMAT ME RRYM I RIGJISTRUAR RKS NE GJENDJE PERFEKTE PER MA SHUM INFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Immobilizer

  •  Mbyllje qendrore


Shpërndaje:

Veturat e fundit