Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 300 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2020 09:07

7,800 EUR

(Çmimi)


7,800 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 202 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 1.6 TDI 2010 ME DOGAN

SHES APO NRROJ GOLF 6 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT 2010 POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG ALU FELLGE 202 MI KM TE GARANTUME 2 QELSA ETJ PER MA SHUM ONFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  EDS

 •  Kompjuter


Shpërndaje:

Veturat e fundit