Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 98 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2020 09:19

6,400 EUR
6,000 EUR

(Çmimi)


6,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 219 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2009 ME DOGAN TE PAGUAR

SHES APO NRROJ PASSAT 3C 2.0 TDI 2009 Km 219000 POSAARDHUR NGA GJERMONI ME DOGAN TE PAGUAR POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG ETJ ne gjendje shum te mir PER MA SHUM INFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  TV

  •  Mbyllje qendrore


Shpërndaje:

Veturat e fundit