Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 133 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2020 09:20

5,500 EUR

(Çmimi)


5,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR

SHES APO NRROJ OPEL CORSA 1.3 CDTI VITI I PRODHIMIT 2010 I POSAARDHUR NGA GJERMONIA DHE I DOGANUAR POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG KOMANDA NE TIMON ETJ NE GJENDJE SHUM TE MIR PER MA SHUM INFO 045222043

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit