Vetura në shitje Peugeot 407

Kjo veture ka pasur 181 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:24:50

4,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 280 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Peugeot 407

Shitet
Peugeot 407

Viti: 2005
Ccm: 2.0 Diesel
Modeli: Limosin
Km: 295.000
Servis: Gjdo 10.000km me liber servisit
Shpenzimet: Qytet 7.5l - 8.5l / 100km
Rruge qel 4.5l - 6.0l /100km
Transmisioni: Manual

-Pasqyre elektronik(i palohen)
-Fshisat e gjamave Automatik(sipas shiut leshohen)
-Dritat Xenon
-Dritaret mbrapa i ka me perde.
Klimatronik
-Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka asnje defekt te vetem. Eshte e vozitur vetem nje dore.
-Gjithe servisat te kryer, Rrypin dhe setin e ka te nderruar, korpen llamellen e ka te nderruar, diskat e rrotav i ka te ri.

Cmimi 4,600€

Kontakt: 044 600 214

#vetura #peugeot #407 #diesel #prishtine


Shpërndaje:

Veturat e fundit