Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 169 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:19:32

8,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 126 300 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Audi A3

Shes Audi A3 1.8 tfsi, 160hp, ne gjendje shume te mire. Vetura posedon komanda ne timon, shpejtesite ne timon, tempomat, drita te mjegulles, senzora prapa, ulese me nxemje para, drita led para dhe prapa, ulese alcantara, fellne 16 origjinal, etj. Per me shume detaje kontakoni ne Viber +38344826638

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit