Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 103 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/05/2020 14:23

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4

Shes veturen Audi A4 B8 model 2010
Karakteristikat :
Motori : 2.0 TDI , 105kw me 143ps
Viti i prodhimit 12/2009 ne fund model 2010.
Kilometrat te sakta
Transmetuesi : Manual me 6 shpejtesi
Senzorat e shiut
Senzorat e parkimit prapa ( Parking system )
Sperkatje e drites se farave.
Dritat te para dhe prapa jane me LED .
Dritat hallogen edhe me kthesa .
Tempomat
4 xhamat me rrym
Navigacioni color me 2 SD card dhe 6 CD Shanzhier si dhe lexohet harta ne kosove . AUX , lidhje me bluetooth telefonat.
Klimatronik
Timoni me komanda
Stop/Parking ekonomike.
Karrike ulese me senzor qe dmth ne raste se pasagjeri eshte i lidhur me rrype te siguris por nuk eshte ulur alarmohet sinjali.
Dy qelsat , me qels posedon edhe hapjen prapa gepekut.
Fellnat 16inch nga zvicra model te vitit 2015 me goma te dimrit te reja e blere .
Regjistrimi deri ne Gusht 2019
Posedoj librez te servicimit qe jane bere servici komplet dhe kaishin.
Vetura ne fjale nuk eshte as hipotek dhe ne gjendje shume te mire e i ruajtur si brenda dhe jasht .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit