Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220

Kjo veture ka pasur 1302 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:46:00

12,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 321 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Mercedes E220 Avangarde - Automatik

Shes Mercedesin E220 Avangarde. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme, pa asnje defekt. Servisi i realizuar para 200 km. Vetura posedon 2 pare goma, vere dhe dimer, me 2 par fellne.

Vetura eshte model i avacuar, Avangarde i vitit 2010, posedon senzor, alarm, dritare polaroid, kuke thule, klimatronik, nderrues automatik, ulese te lekures, i garazhua dhe shume i ruajtur. Posedon te gjitha serviset e dokumentuara, kilometrat e sakta.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit